נמאס לך להרגיש חסרת ביטחון בכל הקשור לשיערך?


מיצית כבר מלהשקיע כספים על השיער ועדיין אינך מרוצה?


עייפה מלרצות שיער כמו של אחרות? 


בדיוק בשביל זה הוקמה volume hair extensions.תוספת שיער. זאת לא עוד קנייה. זה לא עוד מוצר. היא תהפוך לחלק ממך.

הפוטנציאל המנטלי, ויזואלי שקיים בתוספת שיער איכותית הוא אינסופי.

על אחת כמה וכמה כשמדובר בהשקעה כספית לא מבוטלת. אלו הסיבות שאסור להתפשר על פחות מהכי טוב שיש.

תוספת שיער באיכות מעולה שעמדה בכל תקני האיכות המחמירים ואתגרי היומיום: חפיפות, ים-בריכה, פאנים מחליקים ועוד.

תוספת שיער שתמנע ממך חוויות של קשרים, דהייה של הצבע ושיער שאיבד מחיוניותו. הכירי את volume hair extensions תוספות השיער האיכותיות בישראל הנמצאות בשימוש אצל מעצבי השיער המובילים בארץ.


תוספת שיער היא הרבה יותר מתוספת שיער. היא תוספת בטחון עצמי, תוספת חיזוק

חיובי ומימוש מקסימלי של פוטנציאל היופי. אנחנו מבינים שכל אחת היא עולם ומלואו עם סיפור מיוחד. לכל אחת יש חלום אחר, צורך אחר. לכן, כמו בכל תהליך יסודי ומקצועי לפני שמוצאים פתרון מבינים לעומק את הצורך. נלמד מי את, מה החלום שלך ואיך בדיוק תרצי להיראות אחרי. וכמו בכל מותג פרימיום גם נציגי volume hair extensions   

נבחרו  בקפידה תוך תשומת לב להיותם אנשי מקצוע עתירי ניסיון שעברו עשרות שעות הדרכה קפדניות על מנת להתאים לך את תוספות השיער באופן המדויק והמקצועי ביותר.

כאחד ממותגי השיער המובילים בארץ, כל קולקציות volume hair עשויה משיער אדם 100% טבעי, ברמת גימור גבוהה ביותר המאפשרת שימוש במוצר לאורך תקופה ארוכה. 

השיער עובר תהליכי עיבוד וחיטוי רבים על מנת לשמור על הלקוחה וכל החיבורים מיוצרים מחומרים מותאמים לאקלים הישראלי ולסוג השיער של הישראלית הממוצעת, על מנת למנוע כל נזק לשיערה. אנו עומדים מאחורי כל המוצרים שלנו ומתחייבים לתמורה מלאה עבור כספך.

כל קולקציה נבדקת ע"י מס' מעצבי שיער נבחרים ברחבי הארץ על מנת לוודא שאכן השיער עומד בתקן והסטנדרטים הגבוהים שאנו מציבים כחברה

volume hair extensions הנה חברת תוספות שיער בינלאומית, היחידה בארץ שמספקת את כל שיטות תוספות השיער ללקוחת הקצה והשוק המקצועי.

השיער שלנו מיועד ללקוחות הקצה בקולקציית ready to wear וללקוחות המקצועיים לתוספות בשיטה הקבועה. 

הקולקציות שלנו מציעות למעלה מ25 גוונים שונים, מס' אורכים ומרקמים גם עבור לקוחת הקצה וגם עבור הלקוח המקצועי.

החל מקשת הקסמים, פוניטייל, קליפסים ועד הלחמה איטלקית, מדבקות קוויקי ואביזרים נלווים, .

כחברה אנו מעניקים ללקוחותינו בסקטור המקצועי תוכנית לימוד מקיפה והתמחות בתוספות שיער. בנוסף אנו מספקים לנבחרת הארטדיירקטורים שלנו שיעורי מיתוג ואסטרטגיה עסקית כדי למקסם את מקומם כמומחים בעולם תוספותהתפתחות החברה:


למרות התפתחות שוק תוספות השיער והעניין הרב סביב הנושא, כבר שנים שאין בארץ חברת שיער שמאגדת ומספקת בתוכה את כל שיטות תוספות השיער. 

volume hair לקחה בשתי ידיים את עולם השיער הרחב וסיפקה את שלל הפתרונות שעולם זה מציע, באיכות הגבוהה ביותר, עם חברה שעומדת  מאחורי כל מעצב שיער או לקוחת קצה, שיעניקו ביטחון וסטנדרטיים רלוונטיים לרכישת מוצר מסוג זה. 


כיום, volume hair נמכרת ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום ולכל המגזרים, ומשתתפת בהפקות אופנה וטרנדים בשיתוף פעולה עם החברות המובילות במשק הישראלי.


אנו חותרים להתפתחות, חדשנות ואיכות בכל יום בשנה ובמרדף תמידי להביא את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר בעולם, לישראל.טואול - בניית אתרים